reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser MM 60 iP

 - Güncelleme: 21 Mart 2015 00:48

iPOD, iPHONE VE MACBOOK İLE UYUMLU
MM 60 iP’nin isminin sonunda bulunan ‘iP’ ibaresi, MM 60 iP’nin; iPhone, iPod ve MacBook’larla uyumlu olarak çalışabildiğinin bir göstergesi. Eğer bir Apple kullanıcısıysanız, bu sayede masa başında olduğu gibi, dışarıdayken de rahatlıkla MM 60 iP’yi kullanabilir ve gittiğiniz her yerde müzik keyfini de en kaliteli haliyle yaşayabilirsiniz. Elbette yalnızca Apple kullanıcıları için değil, diğer mobil kullanıcılar için de olduğu gibi, aynı zamanda PC başında müzik dinlemenin keyfini çıkartmak isteyenler de MM 60 iP’yi rahatlıkla kullanabilirler. Bu arada belirtmeliyiz ki, bir Apple ürünü sahibi olup da, MM 60 iP’nin kendi ürünüyle uyumlu olarak çalışıp çalışmayacağı konusunda şüphe duyanlar Apple yetkili satıcılarıyla görüşebilirler ve yaşadıkları kafa karışıklıklarına son verebilirler.

ÇAĞRILARINIZ CEVAPSIZ KALMASIN
Ayrılabilir kablosu üzerinde bulundurduğu ‘çağrı başlat/bitir’ butonuyla, mobil kullanımda çağrı cevaplama derdine çare getirmesi ve diğer yandan hafif ve kulakları rahatsız etmeyen yapısı nedeniyle oldukça rahat bir kullanım sunmasını olumlu yönleri olarak gösterebileceğimiz MM 60 iP’nin, elbette işin müzik yönünden de olumsuz bir çizgi çizdiğini kesinlikle söyleyemeyiz. Zira bas ve tiz ayrımını iyi bir şekilde gerçekleştiren ve müzik dinlerken dış dünyayla iletişiminizi kesecek türde ses seviyesi sunan MM 60 iP, katlanabilir yapısı sayesinde de taşıma derdiyle uğraşmanızı kesinlikle önlüyor. MM 60 iP’nin olumsuz yönüyse, dışarıya ses vermeyi önleyememesi. Ancak, “Bunu hangi kulaklık seti tam anlamıyla önleyebiliyor ki?” diyor ve MM 60 iP’yi hak ettiği unvanla ödüllendiriyoruz.

PUANLAMA
-5YILDIZ-

ARTILAR
Konforlu kullanım ve kaliteli ses sunması, katlanabilir tasarımı, Apple ürünleriyle uyumlu olması.

EKSİLER
Sesi dışarıya vermede yeterli yalıtımı sağlayamaması.

SONUÇ
Mobil kullanıcılar kadar, masa başında çalışan kullanıcıların da müziğin keyfini çıkartmalarına imkan sağlayacak olan MM 60 iP, Apple ürünleri ile de uyum içinde.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Frekans Tepkisi
• 15 – 27.000 Hz (Kulaklık)
• 80 – 15.000 Hz (Mikrofon)

Duyarlılık
• -40 dBV/Pa

Kablo Uzunluğu

• 1.1 metre

Aksesuarlar
• Taşıma çantası

Ağırlık
• 60 gram

İLGİLİ HABERLER