reklamı kapat

POPÜLER

Sicario 2

Sicario 2 nefes kesen yeni tanıtımıyla karşımızda [Video]

Gerilimi, acımasızlığı ve oyuncu performanslarıyla hafızalara yerleşen Sicario beyaz perdeye geri dönüyor. İkinci filmin yönetmenliğini Stefano Sollima, Dennis Villeneuve’den devralıyor. Tam ismi Sicario Day of the Soldado olan filmden aksiyon dolu yeni bir fragman paylaşıldı.

Yaz aylarında izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Sicario Day of the Soldado oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Başrolleri Josh Brolin ve Benicio Del Toro paylaşıyor. Hem Avengers Infinity War hem de Deadpool 2’de rol alan Brolin’in yazı devam ediyor. Onlara Isabela Moner, Catherine Keener, Matthew Modine ve Jeffrey Donovan gibi isimler eşlik ediyor. Filmin konusuna dair paylaşılan detaylar ise oldukça az.

Macera devam ediyor

Resmi özette acımasız ajan Mat Graver (Josh Brolin) bir kez daha tetikçi Alejandro (Benicio Del Toro) ile takım kurduğu ifade ediliyor. Ama bu sefer işler kontrolünden çıkıyor. İlk filmde Alejandro’nun intikam ile motive olan bir adam olduğunu çok iyi anlayabiliyoruz.  Benicio del Toro karakteri ve film hakkında şunları söylüyor:  Alejandro karakteri daha fazla keşfedilebilecek. Senaryoyu çok sevdim sürprizleri var. Orijinal ve şaşırtıcı. Duygusuzca emirleri takip eden Alejandro bu sefer bir ikilemde kalıyor, bir dönemece geliyor. Ya emirlere uy ya da doğru karar ver. Karakterin en çekici yanı verdiği kararın sonuçlarını çok iyi biliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sicario: Day of the Soldado 29 Haziran‘da vizyona girecek. Paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.