reklamı kapat

POPÜLER

Soldado

Sicario’nun devamı Soldado ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Geçtiğimiz yılların en beğenilen işlerinden biri olan Sicario’nun devam edeceğini bir süredir biliyorduk. Sonunda Soldado isimli bu projenin ilk tanıtımı gün yüzüne çıktı. Fragman ise bizlere farklı bir tarzı müjdeler gibi…

2015 senesinde vizyona giren Sicario kısa sürede bu dönemin en başarılı yapımlarından biri kabul edilmişti. Farklı tarzı ve göz dolduran oyunculuklarıyla öne çıkmayı başarmıştı. Kısa bir süre sonra bu hikayenin devam edeceği belli oldu. Fakat önemli bir eksikler yani Emily Blunt olmadan… Benicio del Toro ve Josh Brolin ise geri dönüyor. Onlara Catherine Keener, Isabela Moner, Jeffrey Donovan ve Matthew Modine gibi isimler eşlik ediyor.

Aksiyon kokan bir hikaye…

Sicario’nun arkasındaki isim olan Taylor Sheridan, Soldado için de geri dönüyor. Alejandro ve Matt Graver Amerika’nın Meksika sınırında görevlendiriliyor. Bu bölgede alışılan uyuşturucu ticaretinin dışında farklı bir trafik başlıyor. Uyuşturucu tüccarları sınırdan teröristleri geçirmeye başlıyor. Bu da Amerika’nın iç güvenliğini tehlikeye atıyor. Duruma son vermek isteyen ekip bu sefer uyuşturucu tüccarlarını birbirine düşürmeyi deniyor.

Daha aksiyon dolu bir havaya sahip olan Soldado, 29 Haziran 2018‘de izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan ilk görüntüleri hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Video