reklamı kapat

POPÜLER

Sony HT-S400
Sony HT-S400

Sinema deneyimini evlere getiren kablosuz subwoofer destekli soundbar: Sony HT-S400

Sony yeni ses çözümünü görücüye gün ışığına çıkardı. 2.1 kanal desteğiyle gelen Sony HT-S400 soundbar, 330 watt’lık bir güç sağlıyor.

Ses sisteminde Sony’nin sanal surround ses teknolojisi S-Force Pro Front Surround teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji ve Dolby Digital sayesinde kullanıcılar sesi her yönden duyabiliyor. Sony’nin dijital ses alanı işleme teknolojisi, yalnızca ön hoparlörleri kullanarak surround ses alanını sanal olarak yeniden üretiyor. Ön hoparlörde X-Balanced adı verilen bir hoparlör ünitesi kullanılıyor. Bu ünite sürücü sapmasını ve distorsiyonu azaltıp daha iyi bir vokal deneyimi vadediyor. Ses sistemi daha iyi bir bas deneyimi için kablosuz bir subwoofer’la geliyor. Subwoofer güçlü bir ses performansına katkı sağlıyor.
Kullanıcılar sistemini bir BRAVIA TV’ye hızlıca bağlayabiliyor. Yerleşik kullanıcı arayüzü sayesinde soundbar ayarları, BRAVIA’nın uzaktan kumandasıyla da değiştirilebiliyor. Kutu içeriğinden çıkan uzaktan kumanda ise kullanım kolaylığı sağlıyor. Daha net diyolaglar için ses modu ve gece modu özellikleri uzaktan kumanda üzerinden ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony HT-S400 soundbar’ın fiyatı ne kadar olacak?

Geri dönüştürülmüş plastik malzeme subwoofer’ın arka panelinde kullanılıyor. Nisan ayında yurt dışında piyasaya sunulacağı açıklanan ses sisteminin yurt dışı fiyatı ise 300 dolar. Soundbar’ın Türkiye’deki fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi