reklamı kapat

POPÜLER

Sony HT-G700
Sony HT-G700
Sony HT-G700
Sony HT-S20R

Ses performansında çıtayı yükselten ses sistemleri: Sony HT-G700 ve HT-S20R

Sony, yeni soundlar modelleri Sony HT-G700 ve Sony HT-S20R modelini resmen görücüye çıkardı.  Kullanıcıların beğenisine sunulan modeller sundukları performanslarla dikkat çekiyor.  3.1 kanal Dolby Atmos ve DTS: X teknolojisini bünyesinde barındıran HT-G700 modeli güçlü surround ses kalitesi vadediyor.

Stereo içeriği 7.1.2 kanala kadar ulaşabilen surround ses sayesinde sesleri her yönden duymak mümkün. Ses sisteminde bununla birlikte dikey surround motoru da bulunuyor. Bu özellik ve Sony’nin sinyal işleme teknolojisiyle birlikte ses sistemi hem yatay hem de dikey düzlemde sarmalayan ses konuşlandırmalarına imkan tanıyor. HT-G700’de ses geliştirme tuşuyla, normal stereo ses bile 7.1.2 kanala kadar surround sese yükseltilebiliyor. Bu şekilde surround ses seçeneği, her televizyon programına ve filme uygulanabiliyor.

HT-S20R modeli ise uygun fiyatına karşılık oldukça güçlü bir 5.1 kanal soundlar olarak karşımıza çıkıyor. 400 wattlık güce sahip olan ses sisteminde  iki arka hoparlör ve subwoofer bulunuyor. HT-S20R, televizyonlara HDMI, optik veya analog girişler yoluyla kolayca bağlanabiliyor. Kullanıcılar diledikleri taktirde Bluetooth veya USB üzerinden bağlanarak da müziğin tadını çıkarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony HT-G700 ve HT-S20R satış fiyatları ne kadar?

Üst segment modelin yurt dışındaki satın fiyatı yaklaşık 600 dolar, HT-S20R’nin Türkiye fiyatı ise 2.499 TL. Sony HT-G600’ün Türkiye fiyatı açıklandığında güncelleme yapacağımızı belirtelim. HT-G700 haziran ayında, Sony HT-S20R ise bu ay itibarıyla satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu ile tanışın