reklamı kapat

POPÜLER

BMW 8 Series Golden Thunder edition
BMW 8 Series Golden Thunder edition

Sınırlı üretim BMW 8 Serisi Golden Thunder ve öne çıkan özellikleri

BMW, 8 Serisi için Golden Thunder adını verdiği paketi otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. BMW Individual departmanı tarafından geliştirilen otomobilin dış gövdesinde siyah ve altın detaylar göze çarpıyor.

Golden Thunder paketi ile sipariş edilen her 8 Serisi, Safir Siyah veya Dondurulmuş Siyah metalik renk seçenekleriyle geliyor. M spor paketinin tercih edildiği otomobilde fren kaliperleri siyaha boyanmış durumda. Çift kollu 20 inç hafif jantların yer aldığı otomobilin iç mekanında siyah deri malzemeler dikkat çekiyor. Orta konsolda alüminyum örgü efektli altın kaplamanın karşımıza çıktığı otomobilde ön koltuk başlıklarına dikilmiş baskıya özel amblemler yer alıyor. Bu amblemler, yolculara normal üretim 8 Serisinden biraz daha özel bir şey sürdüklerini hissettiriyor. 8 Serisi Golden Thunder modelinin  mekanik tarafına bakıldığında ise herhangi bir değişikliğin yapılmadığını görüyoruz. İç mekanda ayrıca en iyi ses kalitesi performans için Bowers & Wilkins Diamond Surround Ses Sistemi yer alıyor. Bu ses sistemi sayesinde kullanıcılar ses performansında da iyi bir performans elde edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW 8 Serisi Golden Thunder modelinden kaç adet üretilecek?

Autoblog‘un BMW’den elde ettiği bilgiye göre otomobilden dünya genelinde  sadece 250 adet üretilecek.  Amerika’da satılmayacağı açıklanan otomobilin satış fiyatı açığa çıkmasa da sınırlı sayıda üretileceği için yüksek fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Merakla beklenen BMW X2 Tanıtımı