reklamı kapat

POPÜLER

Canon Zoemini S2
Canon Zoemini S2

Şipşak fotoğraf makinesi Canon Zoemini S2’nin Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Canon yeni şipşak fotoğraf makinesini görücüye çıkardı. Canon Zoemini S2 olarak adlandırılan makine, bir önceki Canon Zoemini S modeli temel alınarak geliştirilmiş durumda. Makine, kullanıcıların tek bir cihazdan kenarlıklar ve filtreler eklemelerine, çekim modları arasından seçim yapmalarına ve sevdikleri fotoğrafları kaydedip sonra baskısını almalarına olanak tanıyor.

Koyu Camgöbeği, İnci Beyazı ve Pembe Altın olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan makine Bluetooth üzerinden Canon Mini Print uygulamasına bağlanıyor. Mobil cihaza elle çizilmiş imzalar ve semboller alınabiliyor, uygulama içinde düzenlenebiliyor ve Canon Zoemini S2 kullanılarak yazdırılabiliyor. Canon Mini Print uygulaması aracılığıyla canlı görüntüyü kontrol ederek baskıdan önce pozlarda ince ayarlamalar yapabiliyor ve arkadaşlarının ve aile üyelerinin hepsinin çekimde yer almasını sağlayabiliyor. Makinenin ağırlığı ise 188 gram. Kullanıcılar görüntüleri MicroSD karta kaydedip daha sonra da yazdırabiliyor. Çekim tarihi bilgileri bir akıllı telefonla senkronize edildikten sonra görüntülere otomatik olarak da eklenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon Zoemini S2 modelinin Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Canon Zoemini S2, bir önceki modele göre daha uzun bir baskı kuyruğu süresi sunuyor. Ayrıca kağıt doldurma sıklığı azalan cihaz, pil ömrü 25 adete kadar fotoğraf baskı alacak şekilde yüksek olmasıyla öne çıkıyor. Kasım ayında Türkiye’de satışa sunulacak makinenin Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın