reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Yoga Mouse

Sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken fare: Lenovo Yoga Mouse

Piyasada satılan farelerin tasarımlarının çoğu aynı tasarım çizgisine sahip. Şu sıralar sıra dışı tasarıma sahip bir fare arayışı içerisindeyseniz Lenovo’nun sizlere güzel bir haberi var.  Lenovo, tasarımıyla dikkat çeken yeni faresini görücüye çıkardı.

Lenovo Yoga Mouse olarak adlandırılan fare, hem şık bir tasarım hem de fonksiyonlu bir kullanım imkanı sunuyor.

Her yüzeyde çalışma imkanı sunan Yoga Mouse, V şeklinde ergonomik bir tasarıma sahip. Lenovo Yoga Mouse’da lazer işaretçisi ve sunum modu olmak üzere iki farklı modelle geliyor. Lazer işaretçisi modu sunan model sunum yapan kullanıcılar için ideal görünüyor. Hızlı eşleme destekli ikili mod bir dizüstü bilgisayara veya tablete bağlanmaya imkan tanıyor.

Pili tam şarj edildiğinde iki aya varan kullanım imkanı vadeden Lenovo Yoga Mouse 2 saatte şarj ediliyor. Bluetooth 4.0 bağlantısıyla cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilen model sadece 13,5 mm kalınlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Yoga Mouse satış fiyatı açıklandı mı?

Far,  kumanda moduyla kullanıcılarına farklı bir kullanım özelliği sunarak dikkat çekiyor. Farenin menteşeleri 180 derece dönebiliyor. Fare dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulmasını beklediğimiz farenin Türkiye satış fiyatı ise henüz açıklanmadı. Farenin satış fiyatıyla ilgili bir gelişme yaşandığında bunu sizlere aktaracağız.