reklamı kapat

POPÜLER

Sıradan bileklik görünümde akıllı bileklik [Video]

Giyilebilir teknoloji moda ve teknolojiyi bir araya getirirken, daha geniş bir kullanıcı kitlesine de hitap etmeye başladı. Yeni trend soğuk tasarımlı elektronik cihazlar yerine, günlük bir aksesuar gibi görünen cihazlar. Kisai Link de bunlardan biri.

Sıra dışı saat tasarımlarına imza atan Tokyo Flash bu kez “sıradan” görünümüyle dikkat çeken bir bileklik tanıttı. Klasik bir bileklik gibi görünen Kisai Link aslında Bluetooth‘lu bir akıllı bileklik. Herhangi bir ekranı olmayan Kisai Link, bildirimleri titreşimle ve kenarında yer alan küçük ikonlarla kullanıcılara iletiyor. Telefonunu çantasında taşıyan, hiçbir bildirimi kaçırmak istemeyen kullanıcılar için güçlü bir alternatif olan Kisai Link gelen aramaları, sosyal medya bildirimlerini, e-posta veya mesaj bildirimlerini parlayan bu ikonlarla kullanıcılara iletiyor. Ayrıca telefonunuzu unuttuysanız bunu size hatırlatıyor ya da telefonunuzu bulamıyorsanız sizin için telefonu çaldırıyor. Bunun yanı sıra IFTTT ve benzeri uygulamalarla da uyumlu çalışıyor.

iOS ile uyumlu olan Kisai Link’in pili 5 günlük kullanım sunuyor. Uygulamasına Bluetooth aracılığıyla bağlanan bileklik 5 farklı titreşim modeline ve 3 renkli LED bildirimine sahip. Kişiselleştirilmiş bildirimlere izin veren bileklik 90 dakikada şarj oluyor. 79 dolar fiyat etiketine sahip olan bilekliğin birden fazla modeli mevcut.

VİDEO