reklamı kapat

POPÜLER

Aklınıza gelebilecek her türlü kolaylığı sağlayan akıllı ayna: iHome Beauty

Kullandığımız tüm ürünlerin giderek akıllı bir hal aldığı günümüzde sıra akıllı makyaj aynalarına kadar geldi. iHome Beauty isimli bu ayna sadece yansımanızı göstermekle kalmıyor aynı zamanda akıllı asistanlara erişim kolaylığı sunuyor.

Advertisement

iHome Beauty’e baktığımızda aklımıza ister istemez Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalı geliyor. Kötü cadının aynaya bakıp “Ayna ayna söyle bana…” diye başlayan konuşmasına hepimiz aşinayızdır. Ne kadar bize cevap verebilecek bir aynaya sahip olmak istesek de, bu uzun yıllar boyunca pek mümkün olmadı. iHome Beauty ise bu hayali gerçekleştiren ürünlerden biri olmasıyla dikkat çekiyor.

10 inçe 13 inç büyüklükteki bu ayna pek çok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Oldukça büyük boyuttaki iHome Beauty standart makyaj aynaları gibi tüm çerçeveyi kaplayan bir ışıklandırmaya sahip. Işığın yanı sıra 10x yakınlaştırma özelliği sayesinde detaylı bir yansımaya sahip oluyorsunuz. Bu akıllı ayna uygun açıyı bulabilmeniz için istediğiniz gibi hareket edebiliyor. Eğer aceleyle bu aynayı kapatmayı unutursanız da 25 dakikanın sonunda otomatik olarak kapanıyor. Böylece boşa enerji harcanmasına engel oluyor.

Akıllı özellikler

Taşınabilir bir yapıya sahip olan bu aynanın bluetooth bağlantısı da bulunuyor. Arka yüzeyde yer alan USB girişi aynayı kullanırken telefonunuzu şarj etmeye olanak sağlıyor. Bu aynayı bir hoparlör ve mikrofon olarak kullanmak da mümkün. Böylece hazırlanırken istediğiniz şarkıları dinleyebilir veya telefon konuşmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Sesli kontrol teknolojisi sayesinde iHome Beauty kullanırken Siri ve Google Home gibi akıllı asistanlarla iletişim kurabilirsiniz. Bu akıllı aynayı temizlemek için ise pakette yer alan mikrofiber bezi kullanmak yeterli oluyor.

iHome Beauty’i satın almak isteyenlerin 200 doları gözden çıkartması gerekiyor. Bu kullanışlı ürüne dair görüntüleri haberimizin girişindeki galeride veya hemen aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

VİDEO