reklamı kapat

POPÜLER

Skullcandy G.I.

Ve eminiz ki, aranızda hala Skullcandy ile tanışmamış olanlarınız varsa, onlar da bu ünlü marka ile tanıştıktan sonra müzik aksesuarlarından yana yapacakları tercihlerde önceliği Skullcandy’ye vereceklerdir. Yukarıda yaptığımız açıklamalardan sonra hala, “Neden?” diye sormayacağınızı umuyoruz. Ancak aranızda halen soranlar varsa, o zaman sizi G.I. ile tanıştırmanın vakti geldi demektir. Şöyle gelin lütfen…

KONFORLU, ÇILGIN TASARIM
Ofisimize aynı anda gelen farklı Skullcandy modelleri arasından ince ayrıntılara sahip tasarımıyla ilgimizi çeken G.I., oldukça ergonomik bir yapıya sahip. G.I., başınızın üst tarafını saran bölgesinde ve kulaklıklarında bulundurduğu yastıkları sayesinde, müzik dinlemenin keyfini konforla birleştiriyor. Ancak bu noktada bahsetmeliyiz ki, G.I. sizi tamamen dinlediğiniz müzikle baş başa bırakabilmek adına sıkı bir kulaklık yapısı kullanmış. Yani bu demek oluyor ki, gireceğiniz uzun soluklu müzik seanslarında kulaklıkların kulaklarınıza yapacağı baskıdan biraz rahatsız olabilirsiniz. G.I.’ın böyle sıkı bir yapıya sahip olmasının diğer bir nedeni ise, nerede olursanız olun kulağınızdan düşme derdine mahal vermek istememesi. Böylece G.I.’ı ister bir Roller Coaster’da ters yüz olmuşken, isterseniz de snowboard yaparken rahatlıkla kulağınızda taşıyabilirsiniz.

ÇEVRENİZE PERDE ÇEKİN
Tasarım üstünlüğüyle yakaladığı başarıyı mükemmel ses kalitesi ile güçlendiren G.I., 40 mm’lik kulaklıklarıyla kendinizi dinlediğiniz parçaya kaptırmanızı ve çevrenizdekilerden arındırmanızı sağlayacak ölçüde bir performans sunuyor. Her ne kadar bu sayfalarda yer alan Sony MDR-NC500D gibi dışarıdan gelebilecek olan ‘gürültü kirliliği’ni engelleme konusunda o denli iddialı olmasa da, siz yüksek seste dinlediğiniz müziğin bas ve tizleri arasında kaybolurken, bu gürültü kirliliği zaten ortadan kalkıyor. G.I. ile ilgili son olarak bahsetmek istediğimiz nokta ise, ilginç bir sürprizle birlikte gelmesi: G.I. üzerinde bir şişe açacağı saklıyor! Ancak bunu nerede sakladığı ile ilgili bir ipucu vermemizi beklemeyin, söylemeyiz. Diğer Skullcandy modelleri ve detaylı bilgi için www.freedomsports.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

PUANLAMA
-5YILDIZ-

ARTILAR
İnce detaylarla süslenmiş ayrıntılı tasarım, her yerde kullanabileceğiniz ergonomik yapısı, çeşitli renk seçeneği, sesi en kaliteli haliyle iletmesi

EKSİLER
Uzun saatler sonunda kulaklara baskı uygulaması. Ancak bunun için müzik sevdasından vazgeçilmez

SONUÇ
Eğer siz de hayatı hızlı yaşayanlardansanız ve müziksiz bir an bile nefes alamadığınızı hissediyorsanız, G.I.’ın size istediğinizi vereceğinden şüphemiz yok.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hoparlör Üniteleri
• 40 mm

Frekans Tepkisi
• 100 – 18.000 Hz

Maks. Giriş Gücü

• 400mW

Kablo Tipi
• OFC

Kablo Uzunluğu
• 1.2 metre

Aksesuarlar
• Değiştirilebilir kulak padleri
• Taşıma çantası
• 3.5 mm altın kaplama jak
• Şişe açacağı

İLGİLİ HABERLER