reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia Honami mini’nin fotoğratı internete düştü

Sony, önümüzdeki ayın 4’ünde IFA‘da düzenleyeceği etkinlikte yeni efsane i1 “Honami”yi tanıtmaya hazırlanıyor. Japon şirketin bir taraftan da i Honami’nin mini modelinin hazırlığı içinde olduğu söyleniyor. Xperia Blog tarafından yayınlanan bir fotoğraf Sony’nin mini modeli üzerinde çalışmalar yaptığını doğruluyor.

İnternet sitesinin yayınladığı fotoğrafta Xperia i1 Honami mini  BlackBerry Q10 ile yanyana görüntülenmiş. 109,2 × 57,9 mm ölçülerine sahip olacağı belirtilen akıllı telefonun Xperia i1 “Honami”deki gibi 20,7 megapiksel  çözünürlüklü kameraya, 2 GB RAM’e ve Snapdragon 800 işlemciye destek vereceği konuşuluyor.  Xperia i1 “Honami”deki 3050 mAh kapasiteli pilin ise mini modelinde 2400 mAh’e düşürüleceği iddia ediliyor. Bu yılın sonlarında piyasaya sunulması beklenen akıllı telefonun Xperia i1 “Honami” ile birlikte 4 Eylül’de görücüye çıkması bekleniyor.

Sony Xperia Honami Mini ve BlackBerry Q10 Yanyana 2

Sızdırılan görseller her ne kadar net olmasa da her iki telefon için de önemli ipuçları veriyor. 119,6×66,8 mm ölçülerine sahip BlackBerry Q10,  Sony’nin yeni modeli Xperia Z1/Honami Mini’ye göre daha büyük görünüyor. 109,2×57,9mm boyutlarındaki Z1/Honami Mini, Xperia Ray modelinden daha küçük olacak.

Sony Xperia Honami Mini