reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia XZ Premium ile sihirbazın “görünmeyen” numaraları görüntülendi [Video]

Sony’nin amiral gemisi telefonu Xperia XZ Premium özellikle kamerasının marifetleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Sony tarafından hazırlanan yeni video kameranın süper yavaş çekim özelliğine odaklanıyor. Video çekerek elde edilebilecek başarılı sonuçları gözler önüne seriyor.

Son zamanlarda Xperia XZ1 ve Xperia XZ1 Compact ile gündeme gelen Sony ilgiyi bir kez daha Xperia XZ Premium’a çekmeye çabalıyor. Bu amiral gemisi modelin en ilgi çekici yanı ise elbette kamerası. Cihazın 19 megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekebilen arka kamerası aynı zamanda saniyede 30 kare 4K video kaydedebiliyor. Tüm bunların yanı sıra süper yavaş çekim özelliği sayesinde önemli anları tüm detaylarıyla kayıt altına almaya olanak sağlıyor. Xperia XZ Premium için hazırlanan yeni video da bu özelliğin tüm marifetlerini ortaya koyuyor.

Sony tarafından paylaşılan videoda Xperia XZ Premium ile bir sihirbazı mücadele ederken görüyoruz. Üç farklı numarayı kameralar önünde sergileyen The Chelsea Joker sihirbazlık sırlarını açık etmemeye çabalıyor. Fakat Xperia XZ Premium’un süper yavaş çekim özelliği sihirbazların tüm numaralarını açık edecek kadar detaylı çekim yapabiliyor. Üç numaranın da sırrı kameranın marifetleri sayesinde ortaya çıkıyor.

Haziran ayında piyasaya sürülen Sony Xperia XZ Premium’a sahip olmak için ise a 3.599 TL‘yi gözden çıkartmak gerekiyor. Bu telefonun kamerasının yeteneklerini haberimizin girişinde yer alan videoda seyredebilirsiniz.