reklamı kapat

POPÜLER

sony

Sony’den kavisli tasarıma işaret eden gizemli tanıtım [Video]

Son zamanlarda Mobil Dünya Kongresi’nde gerçekleştireceği etkinlikle adından söz ettiren Sony paylaştığı gizemli tanıtımla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Söz konusu Sony olunca herkesin aklına gelen uzun zamandır değişmeyen tasarım anlayışı oluyor. Kullanıcılar tanıtılan modellerden memnun olsa da, rakiplerin çerçevesiz ekrana geçmesi ve kulaklık girişini kaldırması gibi değişimler dikkat çekiyor. Görünen o ki teknoloji devi sonunda durumun farkına varıyor ve değişiklik için ilk adımları atmaya hazırlanıyor. En azından paylaşılan Mobil Dünya Kongresi tanıtımı böyle düşünmemize neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son zamanlarda gün yüzüne çıkan bilgiler doğrultusunda Mobil Dünya Kongresi’nde Sony Xperia XZ2 Pro, Xperia XZ2 Compact ve Xperia X5 Compact‘ın tanıtılmasını bekliyoruz. Bu süreçte modellere dair pek çok detay internete sızdırıldı. Fakat paylaşılan yeni ve gizemli video kafalarımızın karışmasına neden oluyor. Herhangi bir model ismine yer verilmeyen bu tanıtım kavisli akıllı telefon tasarımına işaret ediyor. Kimilerinin çok sevdiği, kimilerinin hiç hoşlanmadığı kavisli tasarım cihazın ele oturmasına yardımcı oluyor. Fakat düz yüzrylerde sıkıntıya neden olabiliyor.

Elbette henüz Sony’nin kavisli tasarıma geçiş yapacağına dair net bir bilgimiz yok. Fakat paylaşılan tanıtım bu yönde bir değişime işaret ediyor gibi… Bahsi geçen tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Tweet