reklamı kapat

POPÜLER

iOS 13 iPadOS

Sorunları çözen iOS 13.1.2 ve iPadOS 13.1.2 çıktı [İndir]

Teknoloji devi Apple, iOS 13 üstüne güncellemelere devam ediyor. Şimdi iOS 13.1.2 ve iPadOS 13.1.2 güncellemeleri yayımlandı.

Geçtiğimiz günlerde iOS 13‘ün üstüne ilk güncelleme olan 13.1’i indirmeye sunan Apple, şimdi 13.1.2 sürümünü indirmeye açtı. Buna ek olarak firmadan iPadOS 13.1.2 güncellemesi de geldi. Bu güncellemeler direkt olarak ortaya çıkan sorunları çözmeye odaklanıyor. iPhone tarafında kameranın çalışmaması sorununu özen 13.1.2 güncellemesi, flaşın açılmaması problemini ortadan kaldırıyor, bazı araçlardaki Bluetooth kopması sorununu çözüyor ve iCloud ile HomePod merkezli problemleri düzeltiyor. iPad tarafında ise sadece iCloud ile HomePod sorunu ortadan kaldırılırken, ufak boyutlu güncellemelerin herkes tarafından yüklenmesi tavsiye ediliyor. Firma güncelleme konusunda şu an çok hızlı hareket ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 13 hangi cihazlara yüklenebiliyor?

Açıklandığı kadarıyla iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8 iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s ve iPhone SE modelleri yeni sürüme geçiş yapabiliyor.

iPadOS hangi modellere geldi?

iPadOS’a Apple’ın resmi açıklamasına göre 12.9 inç iPad Pro, 11 inç iPad Pro, 10,5 inç iPad Pro, 9,7 inç iPad Pro, iPad (7. nesil), iPad (6. nesil), iPad (5. nesil), iPad mini (5. nesil), iPad mini 4, iPad Air (3. nesil) ve iPad Air 2 sürümleri geçiş yapıyor.

Yeni güncellemelere direkt olarak cihazların “Yazılım Güncelleme” bölümünden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Google’ın Play Pass servisi