reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Hayranların keyifli Marvel ve Sony mücadelesi yorumu

Spider-Man karakterinin hakları Marvel ve Sony arasında ciddi bir mücadele yaşanmasına sebep oldu. Hayranlar da endişe yaratan bu süreci oldukça keyifli bir şekilde yorumlayarak yüzlerde gülümseme yaratmayı başardı.

Marvel ve Sony anlaşmazlığına keyifli bakış

Reddit’te Marvel’la alakalı başlığı altında AllOutMovies isimli kullanıcı Avengers Endgame filminden alıntı ufak bir sahne ile varılan anlaşmaya keyifli bir yorum getirdi. Kullanılan sahnede Iron Man’in Captain America’ya kalkanını geri verdiğini görüyoruz. Bu kalkan Örümcek Adammış gibi yorumlanıyor. Captain America, Disney oluyor. Iron Man ise Sony. Sony son teklif olarak Disney’e yüzde 25 kar payı öneriyor ve “İster kabul et, istersen reddet, sen bilirsin” diyor. Disney bu teklifi çok cömert bulunca, Sony’den “daha önce daha da fazlasını istemiştin, alçakgönüllü rolü yapma” yorumu geliyor. Disney Marvel adına teklifi kabul ettikten sonra Sony “kabul etmeseydin yüzde 35’e kadar çıkabilirdim ancak anlaşma anlaşmadır” diyor. Ardından “Şimdi git Warner Bros’u falan satın al” yorumu geliyor. Disney ise “denedim ama hayır dediler” diyerek karşılık veriyor. Sonra ikili ” her şey hayranlar için” diyerek Spider-Man anlaşması ardından el sıkışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu keyifli video Marvel hayranlarının yaşanan sürece bakışını da gözler önüne seriyor. Perde arkasında yaşananlardan habersiz izleyiciler, anlaşmanın tamamlanmasından sonra rahat nefes almış gibi görünüyor. Eğer siz de bu keyifli hayran çalışmasını izlemek isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı