reklamı kapat

POPÜLER

South Park Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer gün yüzüne çıktı [Video]

Son zamanlarda South Park denildiğinde aklımıza The Fractured But Whole geliyor. Fakat bu animasyon seriyle bağlantılı olan tek yeni oyun o değil. Aksine şimdi de bir mobil oyun olan South Park Phone Destroyer gün yüzüne çıktı.

İsmi “Phone Destroyer” yani “telefon yok edici” olan bu oyun elbette telefonunuza bir zarar vermiyor. Ancak oyuncuların saatlerde telefon başında zaman geçirmesine neden olacak gibi görünüyor. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan South Park: Phone Destroyer birebir mücadelelere girmenizi sağlıyor ve koleksiyon kartları biriktirme düzeniyle ilerliyor. Bu koleksiyon kartları oyun düzeninde büyük bir yer tutuyor. Daha fazla kazanabilmek için ise arkadaşlarla oynamak gerekiyor. Elbette oyunun en dikkat çekici yanı bu değil. South Park dünyasının sevilen karakterleri Phone Destroyer ile yeniden bir araya geliyor.

Eğlence devam ediyor

Ücretsiz olan oyunlar South Park Phone Destroyer’da oyun içi harcamalarla daha hızlı ilerleme kaydetmek mümkün oluyor. Üstelik bu durum oyunun başında oldukça eğlenceli bir video ile oyunculara bildiriliyor. Mobil oyun dünyasının yeni yıldızı olmaya aday olan South Park Phone Destroyer’a dair teknik bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz. Oyunun tanıtımı ise haberimizin girişinde yer alıyor.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 81 MB
  • Yükle App Store