reklamı kapat

POPÜLER

Yeni South Park oyunu süper kahramanlara meydan okuyor [Video]

South Park serisi, Ubisoft’un bugüne kadar aldığı en iyi kararlar listesinde ilk üçü rahatlıkla zorlar. İlk oyun The Stick of Truth ile kalpleri kazanan serinin ikinci oyunu daha iddialı, daha eğlenceli.

South Park: The Stick of Truth’ta fantastik bir evrende pek çok göndermeyle beraber oldukça eğlenmiş, hikayenin tadını çıkarmıştık. Ancak fantastik evren herkese göre olmayabilir ve South Park’ın televizyon serisi içinde en az fantastik evreni kadar iddialı bir başka hikaye barındırıyor: Süper kahramanlar.

southpark1
The Stick of Truth’un kaldığı yerden başlayan The Fractured But Whole‘un ilk fragmanı süper kahraman film serilerine de tokat niteliğinde. The Coon olarak gördüğümüz Cartman, süper kahraman film serisi planlayarak milyoner olmayı hedefler. Üç faza ayırdığı film çekim taslağı ise herkesin hoşuna gitmez. Yakın arkadaşlar arasında çıkan bu anlaşmazlık bir anda iç savaşa dönüşür. Tanıdık geldi mi?

Ortada ne Marvel ne DC bırakan fragman oldukça eğlenceli bir oyunun habercisi. 6 Aralık‘ta çıkacak olan oyun ön siparişe açıldı. Ayrıca oyunun bir de hediyesi var. The Fractured But Whole alan oyunculara South Park: The Stick of Truth da ücretsiz verilecek. Yani ilk oyunu oynamadıysanız üzülmeyin, yeni oyunun yanında onu da veriyorlar. Eğlenceyi katlamak diye buna deriz.