reklamı kapat

POPÜLER

Spawn Jamie Foxx

Spawn filmindeki Jamie Foxx iddiaları kesinlik kazandı

Farklı bir tarza sahip olan Spawn‘ın yakında beyaz perdeye aktarılacağı bir süredir belliydi. Son zamanlarda filmin başrolünde Jamie Foxx‘u görebileceğimiz konuşulur olmuştu. Sonunda bu iddiaların gerçeklik payı olduğu ortaya çıktı.

Fazlasıyla genç bir karakter olan Spawn ilk olarak 1992’de okuyucuların karşısına çıktı. Ardından başrolünü Michael Jai White‘ın üstlendiği bir filmle sinemaya aktarıldı. Fakat bu uyarlama beklentileri karşılamayı başaramadı. Aradan geçen senelerin ardından Spawn’ın geri dönebileceği konuşulur olmuştu. Todd McFarlane geçtiğimiz sene beklenen müjdeyi verdi ve yeni bir proje için kolları sıvadıklarını açıkladı. Blumhouse stüdyolarıyla yapılan anlaşmanın ardından Spawn’ın Deadpool‘un yolundan gideceği ve yetişkinlere hitap eden, şiddet dolu bir film olacağı açıklandı. Asıl merak ettiğimiz konu ise bu karaktere kimin hayat vereceğiydi. Sonun da o da netlik kazandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birkaç sene Al Simmons karakterine hayat vermek istediğini ifade eden Jamie Foxx son zamanlarda başrol için konuşulan tek isim olmuştu. Sonunda onun gerçekten de Spawn olarak karşımıza çıkacağı açıklandı. Böylece tecrübeli oyuncu uzun bir bekleyişin ardından istediğine kavuşmuş oldu. Şimdilik filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağını bilmiyoruz. Fakat proje oldukça hızlı bir şekilde yol katediyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Deadpool 2 tanıtımı