reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War yönetmenlerinin doğruladığı Spider-Man teorisi

Avengers Infinity War vizyona girdiğinden bu yana izleyicilerin aklını kurcalayan pek çok detay bulunuyor. Bunlardan biri de Spider-Man ile alakalıydı. Sonunda yönetmenler Joe ve Anthony Russo internet aleminde fazlasıyla konuşulan bir teorinin doğru olduğunu açıkladı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Infinity War ve Doctor Strange filmlerine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Kısaca hatırlatmak gerekirse, Thanos’un Sonsuzluk Taşı’nın ele geçirmesinin ardından isteğini gerçekleştirmesi mümkün olmuştu. Böylece evrendeki canlıların yarısı teker teker ortadan kaybolmaya başladı. Bu durum elbette kahramanlarımız için de geçerliydi. Hepsi hızlı bir şekilde gerçeklikten silinirken Spider-Man’in vedası normalden biraz uzun sürdü. İzleyiciler bu duygusal anların arkasında Spider-Sense yani örümcek hislerinin olduğunu düşünüyordu. Yaşanacakları önceden sezen Peter Parker, Tony Stark’a veda etme fırsatı yakalamış olabilir deniyordu. Görünen o ki yanılmamışız. Avengers Infinity War’un kamera arkasına geçen Anthony ve Joe Russo teorini gerçekliğini şu sözlerle onayladı: “Evet, bu doğru. Peter kötü bir şeyler yaşanmak üzere olduğunu hissediyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normalde filmde açıklanmayan bu detayın hayranlar tarafından açıklığa kavuşturulduğunun da altını çizmek gerekiyor. Bakalım ileride başka hangi teorilerimiz doğru çıkacak?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı