reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars serisi nasıl bitmeliydi? [Video]

Star Wars uzun yıllardır sinemanın en kıymetli serileri arasında yer alıyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan seri son olarak büyük beğeni toplayan Rogue One ile beyaz perdeye döndü. Peki ilgiyle takip edilen bu hikayenin çok daha kısa sürebileceğini düşünmüş müydünüz?

How It Should Have Ended uzun yıllardır YouTube kanalları üzerinden popüler filmlerin finallerine dair farklı varsayımlarda bulunuyor. Ortaya çıkan işler de büyük beğeni topluyor. Bu sevilen kanal uzun bir aranın ardından Star Wars serisine geri döndü. Döndü diyoruz çünkü kanal aslında 2007 senesinde ilk Star Wars çalışmasını yapmıştı. Ancak çizim ve ses tekniklerinde kaydedilen gelişme ile birlikte günümüzde daha kaliteli bir iş ortaya çıkartma imkanını es geçmemişler.

Star Wars nasıl bitmeliydi? isimli son videolarında yine yaşananlar için Prenses Leia suçlanıyor. Onun öncesinde R2-D2, Darth Vader’ın dikkatini çekmeyi başarıyor. Obi-Wan gücü kullanarak Darth Vader‘ı iki saniye gibi kısa bir sürede etkisi hale getirebiliyor. Ayrıca Luke daha ilk dakikalardan babası ve kız kardeşine dair gerçeği öğreniyor.

Rogue One‘ın vizyona girmesi vesilesiyle hazırlanan yeni videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Altyazı ayarlarından Türkçe’yi seçerek videoyu dilimizde izlemeniz de mümkün. Ayrıca kanalın hazırladığı orijinal Star Wars videosu da haberimizin sonunda yer alıyor. Bu kısa çalışmayı da seyrederek yıllar içinde sağlanan gelişim net bir şekilde görebilirsiniz.

VİDEO