reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi’ın en kritik sahnesi LEGO’larla yeniden çekildi [Video]

Vizyona girdiği günden beri rekora koşan Star Wars: The Last Jedi‘ın izleyicileri şaşırtan sahnelerinden biri LEGO’larla tekrar çekildi. Ortaya oldukça enteresan bir sonuç çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Star Wars: The Last Jedi filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz üzere Star Wars: The Last Jedi vizyona girdiğinden beri pek çok tartışmanın odağına oturdu. İzleyicilerin bir kısmı hikayeyi beğenirken, bir kısmı da fazlasıyla eleştirdi. Hatta bu eleştirilere Luke Skywalker’a hayat veren Mark Hamill’in de hak verdiği ortaya çıktı. Fakat tüm bu tartışmalara rağmen dikkat çeken sahneler de vardı. Bunlardan biri Snoke’a veda ettiğimiz anlardı.

LEGO’larla Star Wars dünyası

Snoke, Rey ve Kylo Ren’i buluşturan bu önemli sahne Lego Man isimli YouTube hesabı tarafından yeniden yaratıldı. Daha önce Darth Vader’ın Rogue One sahnesini tekrar çeken başarılı isim bu kez marifetlerini The Last Jedi vesilesiyle gösteriyor. Orijinal filmle kare kare uyumlu ilerleyen video LEGO ve stop-motion yöntemi kullanılarak çekildi. Ortaya oldukça başarılı bir iş çıktı. Eğer henüz Star Wars: The Last Jedi filmini izlemediyseniz bu videodan da uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Video