reklamı kapat

POPÜLER

Steam Sonbahar indirimi

Steam Sonbahar oyun indirimleri başladı, çok güzel fırsatlar sunuldu

Beklenen Steam Sonbahar İndirimi başladı, hemen her oyun kategorisinde çok güzel fırsatlar sunuldu. Firma oyuncuları bir kez daha sevindirdi.

Steam Sonbahar İndirimi 24 Kasım ile 1 Aralık tarihleri arasında devam edecek ve bu tarihler arasında yüzlerce oyun indirimli olarak elde edilebilecek. Hepsine buradan ulaşabileceğiniz indirimler arasında dikkat çekici düşüşler bulunuyor.

Örneğin yarış oyunları seven birisi iseniz Formula 1 2021’i 420 TL yerine 210 TL’ye satın alabilirsiniz. Modlar ile inanılmaz hale getirilebilen Assetto Corsa oyunu 32 TL yerine 6 TL’ye, sadece GT araçlara odaklanan Assetto Corsa Competizione 200 TL yerine 68 TL’ye alınabiliyor. Aynı şekilde Automobilista 2 yarış simülasyonu 60 yerine 30 TL’ye, Dirt Rally 2.0 ise 40 yerine 10 TL’ye elde edilebiliyor.

Elbette diğer oyun kategorilerinde de indirimler mevcut. Örneğin Dying Light 60 TL yerine 23 TL’ye, Days Gone 280 TL yerine 167 TL’ye, Cyberpunk 250 TL yerine 124 TL’ye, Detroit Become Human 142 TL yerine 71 TL’ye alınabiliyor.

İndirimler kapsamında Man Eater 61 TL yerine 36 TL’ye, Satisfactory 50 TL yerine 30 TL’ye elde edilebiliyor. Steam Sonbahar indirimi kapsamında Red Dead Redemption 2 oyunu 300 TL yerine 150 TL’ye, FIFA 22 ise 420 TL yerine 251 TL’ye alınabiliyor. Bunlar haricinde de yüzlerce güzel indirim bulunuyor.

İstediğiniz bir oyun varsa Steam’in bu indirimlerini kaçırmamakta büyük fayda var. Artan dolar / euro kuru nedeniyle Steam bir fiyat güncellemesi yaparsa, indirimsiz orijinal fiyatlar bile uygun kaçar hale gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Steam en son bir yasak ile gündemimize gelmişti

Artık Steam içerisinde blok zinciri altyapısı / teknolojisini kullanan oyunlara ya da içerisinde NFT ile kripto para değişimine izin veren yapımlara izin verilmeyecek. Peki neden? Valve, oyun objelerinin gerçek dünyada değeri olmasını istemiyor. Peki şimdi ne olacak? Bu temelde oyun geliştiren kişiler ya da firmalar ne yapacak?

Çözüm sürpriz olmayan bir yerden geldi. Valve’nin Steam hamlesine hızlı bir cevap veren Epic Games, blok zinciri temelinde kurulan oyunlara Epic Games Store içerisinde izin vereceklerini aktardı. Bu durum elbette geliştiriciler için harika bir haber oldu. Ancak Epic Games’in de süreçte önemli kurallar koyması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem