reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X

Steve Wozniak’tan iPhone X hakkında tuhaf açıklama

Apple kurucularından Steve Wozniak iPhone X ile ilgili tuhaf bir açıklama yaptı. Daha önce çoğu iPhone modelini ilk gün satın alan Wozniak, iPhone X modelini ilk gün satın almayacağını açıkladı.

Kısa bir süre önce satışa sunulan iPhone 8 modelinin iPhone 7 ve iPhone 6 modelleriyle tasarımsal açıdan aynı olsa da iPhone 8’den memnun olduğunu belirtti. iPhone X’in ilk kez birinci gününde satın almayacağı iPhone modeli olacağını söyleyen Wozniak, eşinin iPhone X’i ilk gün satın alacağını ve bu sayede bu modeli inceleyeceğini dile getirdi.

iPhone X, çerçevesiz OLED ekranıyla fark yaratıyor

Hem Apple fanlarının hem de teknoloji dünyasının beklentilerini karşılayacak yeniliklerle gelen telefon, çerçevesiz OLED ekranıyla tüm dikkati üstüne çekiyor. Tüm iPhone modellerinde gördüğümüz ana ekran tuşu yeni modelle elvada diyor.

Parmak izi sensörünün yerine Face ID adı verilen yüz tanıma sisteminin tercih edildiği cihaz, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. Apple’ın belirttiğine göre Face ID sistemi, düşük ışıkta dahi sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yüzünüzü algılayabilen Face ID, şapka veya gözlük takılması durumunda dahi kullanıcıların yüzlerini algılayabiliyor. iPhone X hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.