reklamı kapat

POPÜLER

Radinn G2X
Radinn G2X
Radinn G2X

Su üzerinde yüksek hız, sınırsız eğlence: Radinn G2X [Video]

Su üzerinde eğlenmek için üretilmiş onlarca farklı elektronik ürün bulunuyor. Bunların arasında en çok sevilenlerden elektrikli su üstü kaykayı diyebileceğimiz jetboard’lar, sayılarını artırıyor. Bu alanda yeni hazırlanan Radinn G2X ise en eğlenceliler ve hızlılar arasında bulunuyor.

2015’den bu yana jetboard modelleri üzerinde çalışan Radinn, yeni modeli G2X ile oldukça iddialı görünüyor. İlk olarak olabildiği kadar ufak tasarlanan ürün, su üzerinde tam 58 km hızla süzülmenize imkan tanıyor. Bu gerçekten oldukça yüksek görünürken, ürünün rahatlıkla değiştirilebilen pili 25 dakika sürüş süresi veriyor. Herhangi bir rüzgar, çekici tekne ya da dalga olmadan sörf yapmanın önünü de aralayan ürün, beraberinde gelen kablosuz kumanda ile kontrol edilebiliyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan G2X, söylendiği kadarıyla hiçbir bakıma da ihtiyaç duymuyor. Birçok ekstra donanımla özelleştirilebilen araç, boyutlarından beklenmeyen bir performans ortaya koymayı başarıyor.

Radinn G2X çalışırken neredeyse hiç ses çıkartmıyor

Yıl içerisinde satışa çıkacak ürünün birçok benzeri gibi fiyatı oldukça yüksek seviyede. Tam 9.900 euro yurt dışı fiyatıyla elde edilebilen ürün, gerçekten tam bir zengin oyuncağı gibi görünüyor. Buna karşın turizm tesislerinde kiralama şeklinde kullanılabileceği belirtilen jetboard, yapabildiklerini aşağıda gözler önüne seriyor.

Video