reklamı kapat

POPÜLER

Zapata Flyride
Zapata Flyride
Zapata Flyride
Zapata Flyride
Zapata Flyride

Denizde “insan uçuran” gelişmiş oyuncak: Zapata Flyride [Video]

Fransız Jet Ski şampiyonu Franky Zapata tarafından kurulan şirket Zapata, büyüklere özel yeni oyuncağı ile insanları deniz üzerinde uçurmak istiyor. Sınırları zorlayan Zapata Flyride, gerçekten oldukça eğlenceli gözüküyor.

Şirketin 2011 yılında tanıttığı Flyboard modelinden ilham alınarak tasarlanan yeni araç, ilginç bir yapıya sahip. İlk olarak Zapata Flyride gücünü en az 155 beygir güç sunan standart bir jet ski’den alıyor. Kendisi de bir jet ski tasarımında olan araç, jet skiye oldukça uzun bir hortumla bağlanıyor. Bundan sonra esas eğlence başlıyor. Çektiği suyu yanlardan aşağıya bırakarak üzerindeki bir ya da iki kişiyi tam 9 metre yukarıya çıkartabilen ürün, gerçekten inanılmaz güçlü görünüyor. Özel kablosuz kontrol ünitesiyle bağlı jet ski modelini kimsenin kontrol etmesi gerekmezken, araç 200 kg yük kaldırabiliyor. Bakıldığı zaman emrinize uçan bir jet ski veren Flyride, herkes tarafından da kontrol edilebiliyor. Şirketin özel denge teknolojisini kullanan araç, bu sayede öğrenme devresini geride bıraktırarak direkt olarak eğleceye dalmanıza imkan tanıyor. Burada çılgın taklalar atmak isteyenler için özel bir gelişmiş mod seçeneği de elbette sunuluyor.

Zapata Flyride açık ara en eğlenceli deniz aracı

Şirketin satış kanallarından satışa çıkan Zapata Flyride, söylendiği kadarıyla 8.600 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip. Aşağıda videosunu izleyebileceğiniz ürün sizce bu paraya değer mi?

Video