reklamı kapat

POPÜLER

Subaru

Subaru’dan Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde sürpriz

Önümüzdeki hafta başlayacak Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde otomobil şirketlerinden haberler gelmeye devam ediyor. 8-18 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda Subaru da yeni modellerini görücüye çıkarmak için artık gün sayıyor.

Fuarın başlamasına sayılı günler kala Subaru’dan bir açıklama geldi. Şirket, bu yıl 88’incisi düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda Subaru VIZIV Concept serisinin Tourer versiyonunu tanıtacağını duyurdu. Subaru’nun 2013 yılında Subaru VIZIV Concept modeliyle başlattığı VIZIV (Vision for Innovation) konsept modelleri, şirket markasını geleceğe taşıyacak yeni tasarım ve teknolojilerin yönünü ve markanın gelecek vizyonunu temsil ediyor. Subaru yeni otomobiliyle ilgili teaser görsel yayınlasa da otomobilin tasarımının nasıl olacağı konusunda henüz bir bilgiye sahip değiliz. Görsele bakıldığında otomobilin arka kısmından bir kesit karşımıza çıkıyor. Şirkete yakın kaynaklardan bazıları yeni modelin bir crossover araç olacağını diğer kaynaklar ise  aracın yeni nesil bir Levorg olacağını belirtiliyor.

Subaru VIZIV Tourer Concept için geri sayım başladı

Otomobilin tasarımıyla birlikte nasıl bir performans sunacağı da henüz açığa çıkmış değil. Şirketin yeni otomobiliyle ilgili tüm detaylar biraz önce de belirttiğimizi gibi önümüzdeki hafta gün ışığına çıkacak.