reklamı kapat

POPÜLER

Sunset Overdrive: Mystery of the Mooil Rig incelemesi

Hızlı bir sene sonunun ardından 2015’in başı itibarıyla resmen oyun kıtlığı dönemine giriş yapmış olduk. Bu süreçte eklenti paketleri yüzümüzü güldüren yegane unsur olmayı başardı ve geri dönmek için bizi Sunset City’den daha çok heyecanlandıran hiçbir yer yok!

Xbox, normal şartlar altında da Türkiye’de daha az popüler olan bir konsol. Söz konusu Xbox One olduğunda ise durum çok daha net bir şekilde kendisini gösteriyor. Henüz Türkiye’de ciddi bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başaramamış olan Xbox One, en güzel değerlerini yansıtamıyor haliyle. Sunset Overdrive’ın, siz okuyucularımızın çok az bir kesimi tarafından oynanabilen bir oyun olduğunun çok net farkındayız. Ancak elimizde “konsol aldıran oyun” sıfatını rahatlıkla sırtlayabilecek bir yapım var ve bu yüzden dikkatinizi bol bol bu tarafa çekme niyetindeyiz.

Sunset Overdrive, son yılların en eğlenceli, en renkli, en çılgın ve en komik oyunu olma özelliklerini taşıyor. Özellikle kendisine haz mizahi yönü ile parmaklarınızdan çok yüz kaslarınızın yorulmasına sebep olmak gibi bir huyu var. Mystery of the Mooil Rig de, ana oyunun kaldığı yerden ve hiç hız kesmeden aynen yoluna devam ediyor.