reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone’un Guardians of the Galaxy Vol. 2 sahnesi [Video]

Sylvester Stallone’un Marvel Sinematik Evrenine dahil olması büyük heyecan yaratmıştı. Şimdi efsane oyuncunun Guardians of the Galaxy Vol. 2 yer aldığı sahnelerden biri gün yüzüne çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyifinizi kaçırabilir.


Hatırlarsanız daha önce Sylvester Stallone’un Marvel filmlerinde boy göstereceğini sizlere duyurmuştuk. Bu dönemde onun Starhawk karakterine hayat vereceği ancak filmde asıl ismi olan Stakar Ogord‘un kullanılacağını söylemiştik. Sevilen oyuncu Guardians of the Galaxy Vol. 2’de üç farklı sahnede yer alıyor. Göründüğü ilk anlarda Michael Rooker’ın canlandırdığı Yondu ile kavga ediyor.

Aslına bakarsanız ikilinin oldukça eskiye dayanan bir geçmişi bulunuyor. Baba – oğul ilişkisine sahip olan ikilinin arası 20 sene önce bozuluyor. Yondu, Ego‘nun evrenin dört bir yanına yayılan çocuklarını birer birer ona teslim ediyor. Fakat kısa bir süre sonra Ego’nun bu çocuklara ne yaptığını öğreniyor. Peter Quill‘in de aynı kaderi paylaşmaması için onu teslim etmeyi reddediyor. Fakat Stakar Ogord, Yondu’nun çocuk ticareti işine girdiğini düşünerek onu Ravager ekibinden men ediyor. Seneler sonra karşılaştıklarında ise ikili arasında bir tartışma patlak veriyor. Paylaşılan kısa sahnede bu anlara şahit oluyoruz.

Her ne kadar henüz net bir bilgi olmasa da, Sylvester Stallone‘un gelecekte de Marvel filmlerinde yer alacağı söyleniyor. Oldukça güçlü bir karakter olan Starhawk‘ın nasıl ele alınacağı ise merak uyandırıyor.

YORUMLAR