reklamı kapat

POPÜLER

Mountie

Tabletlerin monitör gibi kullanılabilmesini sağlayan Mountie yenilendi

Ten One Design tarafından tasarlanan tablet aksesuarı Mountie yenilendi. Mountie+ adı verilen yeni versiyon ile artık daha büyük tabletler kullanılabiliyor.

Advertisement

MacBook Pro ailesi dahil tüm dizüstü bilgisayarlar için hazırlanan Mountie+, yeni sürümüyle artık daha sağlam bir seçenek halini alıyor. İlk versiyona oranla 2,6 kat daha fazla tutunma yüzeyi bulunan aparat, tablet ile bilgisayar ekranının arasına takılıyor. Bu sayede tabletler dizüstü modellerinin ekranına takılarak özel uygulamalar ile harici monitör haline getirilebiliyor. Yeni tasarımı sayesinde bağlanan tabletlerin bilgisayar üzerinden şarjına izin veren aparat, sadece 4 mm’lik bir ara boşluk oluşturuyor. Özellikle sürekli hareket halinde olanlara hitap eden ürün, tabletler aracılığıyla çalışma alanını ciddi oranda artırabiliyor. Özellikle ufak ekranlı dizüstüler için harika duran akseusuar, korumalı tasarımıyla cihazların gövdesine zarar vermiyor. Yeni tasarım ayrıca tabletlerin çıkartılıp takılmasını da çok daha kolay hale getiriyor.

Mountie

Mountie artık çok daha güçlü

Artan yüzeyi sayesinde aparat artık iPad Pro gibi büyük modelleri de tutabiliyor. Tablet ile akıllı telefon modellerini aynı anda ekrana bağlama imkanını da veren cihaz, çalışma verimliliği ciddi anlamda arttırabiliyor. Uygulama geliştiriciler için de faydalı görünen ürün, 35 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip.