reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5

Tamamen çerçevesiz Lenovo Z5’ten portre moduna özel kamera örnekleri

Son günlerin en çok merak edilen akıllı telefonu sayılan tamamen çerçevesiz Lenovo Z5, bugün yine yayımlanan kamera örnekleriyle karşımızda bulunuyor. Yeni örnekler cihazın “portre mod” performansını gözler önüne seriyor.

Gerçekten inanılmaz ince çerçevelere sahip telefonun, artık bildiğiniz üzere yüzde 95 ekran gövde oranını geçtiği belirtiliyor. Bunu çentiksiz bir yapıda sunacağı söylenen telefonun, tam 4 TB dahili depolama ile geleceği de çok şaşırtan detaylar arasında yer alıyor. Telefon için yapılan resmi paylaşımlar ise devam ediyor. Resmi diyoruz çünkü telefonla alakalı birçok detay şirketin genel müdür yardımcısı Chang Cheng‘den geliyor. Bu sayede telefonu gündemde tutan ve heyecanı artıran yönetici, bu sefer yeni kamera örnekleriyle karşımızda. Kısa süre önce de örnek fotoğraflar paylaşan Cheng, yeni paylaşımında cihazın portre moduna odaklanıyor. Çift arka kamerasıyla oldukça güzel arkası bulanık fotoğraflar çekebildiği görülen telefon, burada yapay zekadan da yararlanıyor. Yapay zeka arka plan ayırma konusunda daha iyi sonuçlar elde edilebilmesine imkan tanıyor. Günümüzde hemen her telefonun sahip olduğu portre modu, Z5’in en çok kullanılacak özelliklerinden olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5

Lenovo Z5 amiral gemisi olmayabilir

Açıkladığı kadarıyla telefon resmi olarak 14 Haziran tarihinde tanıtılıyor. Ön kamerası tam olarak nerede olacak halen bilinmeyen telefon, resmi açıklamaya göre 4 teknolojik devrim ve 18 patentli teknoloji arkasından çıkıyor. Son gelen bilgiler ise telefonun orta üst seviyede olduğunu belirtiyor. Bu da cihazın Snapdragon 845 yerine Snapdragon 6 serisi işlemciyle gelebileceğini akıllara getiriyor. Telefonun 45 gün bekleme süresi sunacağı da gelen resmi detaylar arasında bulunuyor.

İlgili Video

Yapay zeka odaklı bir başka akıllı telefon