reklamı kapat

POPÜLER

Tanıtımına sayılı günler kala 2018 Mercedes CLS’nin tasarımından önemli ipucu [Video]

Amerika’da sahne alacak olan 2018 Mercedes CLS’den gelen yeni parça dış tasarımla ilgili büyük parçaları beraberinde getirdi.

Geri sayımına devam ettiğimiz Los Angeles Otomobil Fuarı için notlarımızı ve önceliklerimizi oluşturmaya başladık. Subaru’nun 7 kişilik Ascent modeliyle heyecanımızı artırdığı organizasyonda gözümüz aynı zamanda yeni jenerasyon Mercedes CLS‘de olacak. 2018 model yılıyla tanıtımı gerçekleştirilecek olan otomobilinden ilk ipucunu geçtiğimiz hafta veren Mercedes, organizasyona üç gün kala yeni bir video daha paylaştı. Yine ipucu niteliğinde olan bu video bir öncekine oranla tasarım açısından önemli çizgilerin akıllarımızda belirmesine vesile oluyor.

AMG versiyonu performansı zorlayacak

CLS’nin ön, yan ve arka bölümünden parça parça bilgilerin verildiği videoda şüphesiz dikkatleri ışıklandırma grupları çekiyor. Tek parça çizgi halinde bölünmüş ön ızgarayla karşımıza çıkan araçta adaptif yapıda ön LED ışıklandırma, arka stoplar ve aynalar net şekilde kendisini gösteren parçalar arasında. Motor kısmıyla ilgili de henüz net bilgilerin bulunmadığı CLS’de AMG versiyonunun 430 beygir civarında gelebileceği söyleniyor. Haberin ilgili videosunu ana görsel üzerinden izleyebilir, model ve Los Angeles Otomobil Fuarı’yla ilgili son gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.