reklamı kapat

POPÜLER

Oppo R9 Pro

Tasarımıyla göz dolduran Oppo R9 Pro’nun önemli teknik detayları ortaya çıktı

Kısa süre önce R17 modelini tanıtan Oppo, şu sıralar R17 Pro, F9 ve F9 Pro modelleri ile gündeme geliyor. İşte bu telefonlardan F9 Pro bugün itibariyle detaylanmış durumda.

Resmi olarak 21 Ağustos tarihinde tanıtılacak Oppo R9 Pro, yine yakında gelmesi beklenen R9‘un üzerine konumlandırılıyor. İlk defa dün duyduğumuz telefon, dediğimiz gibi teknik olarak detaylanmış durumda. Baktığımız zaman model 6,3 inç Full HD+ bir ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda göz güzel görünen ve sadece ön kamerayı kapsayan ufak bir çentik yer alıyor. Önünde 25 megapiksel, arkasında ise 16 + 2 megapiksel çiftli kamera bulunan telefon, gücünü Helio P60 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. Pili 3.500 mAh seviyesinde olan cihaz, VOOC hızlı şarj sistemini de beraberinde getiriyor. Korumalı kalın bir kablo üzerine kurulan bu sistem, 5 dakikalık şarj ile 2 saatlik konuşma süresi sunabiliyor. Yavaş çekim videolar ve arkası bulanık fotoğraflar çekebildiği söylenen Oppo F9 Pro, 64 GB dahili depolamaya sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo R9 ise şu detaylarla geliyor

Ön kamerası 25 megapiksel olan ve 3.500 mAh pili olacağı bilinen F9, 6,3 inç 2280×1080 piksel bir ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Helio P60 işlemci ve 4 GB RAM’den alan Oppo F9, 64 GB dahili depolama alanına sahip. Çentikli ekranını Gorilla Glass 6 ile koruyacağı belirtilen model, kutusundan Android Oreo üzerinde çalışan ColorOS 5.2 ile çıkacak deniyor. Bunun haricinde elimizde başka bilgi yer almıyor.

İlgili Video

Telefon için yayımlanan resmi video