reklamı kapat

POPÜLER

TCL 43 inc televizyon

TCL 43 inç televizyon için yeni BİM fırsatı [12 Ocak 2024]

TCL 43 inç televizyon için yeni BİM kampanyası var.  Uygun fiyata satılan televizyon modellerinden biri olan cihaz Android TV yüklü geliyor. Bu sayede uygulama ve oyun yüklenebilen televizyonda popüler video servisleri YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video izlenebiliyor.

TCL 43 inç televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 2 adet 9.5 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. Wi-Fi sayesinde kablosuz internet deneyimi sağlanabiliyor. Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumanda da video servislerine hızlı erişmek için tuşlar da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 43 inç televizyon yakında BİM’de

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. 12 Ocak’ta BİM’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 8.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Televizyonu satın alanlara ücretsiz kurulum desteği de sunuluyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın