reklamı kapat

POPÜLER

Tefal Easy Fry Grill EY8018

Tefal Easy Fry Grill EY8018 yağsız fritöz için fiyat avantajı [Aralık 2023]

Tefal Easy Fry Grill EY8018 fritöz için yeni bir indirim fırsatından söz edelim. 6.5 litrelik kapasite sunan cihaz piyasadaki başarılı fritöz modelleri arasında yer alıyor.

Geniş hacmi sayesinde geniş ailelere hitap eden Easy Fry Grill EY8018 piyasada satılan diğer cihazlarda olduğu gibi kullanıcıların hızlı bir şekilde sağlıklı yiyecekler hazırlamalarına imkan tanıyor. Kullanıcılar fritözde yumuşak, sulu etler veya sebzeler hazırlayabiliyor. Fritöz yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolüne de imkan tanıyor. 60 dakikalık zamanlayıcı ve otomatik uyarı özelliği de fritözde yer alıyor. Fritöz 8 kişiye kadar yemek hazırlanmasına imkan tanıyor. Çıkarılabilir haznesi sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan fritöz 1.680 watt’lık bir güç sunuyor. Cihazda bununla birlikte otomatik pişirme programları da yer alıyor. Programlar arasında patates kızartması, nugget, kızarmış tavuk, pizza, et, balık, sebzeler ve tatlı yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede yiyeceklerini daha kolay bir şekilde pişirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tefal Easy Fry Grill EY8018 modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan olan fritöz bir satış kanalında şu anda daha uygun fiyata satılıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan yağsız fritözün fiyatı yapılan indirimle 3.999 TL‘ye düştü.  Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Farklı kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

Tefal Easy Fry Grill EY8018

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın