reklamı kapat

POPÜLER

Telefon görüşmelerini kayıt altına alan iPhone aksesuarı [Video]

17 Temmuz 2017

Söz konusu önemli telefon görüşmelerini kaydetmek olduğunda başarılı bir alternatif bulmak oldukça zor. Bu işe uygun birçok uygulama var ancak bunlar hem cep yakıyor hem de her uygulamayı desteklemiyor. PhotoFast ise bu probleme kökten çözüm bulmayı amaçlıyor.

Indiegogo kampanyası başlatılan PhotoFast uygulama değil ufak bir akıllı telefon aksesuarı olmasıyla öne çıkıyor. iPhone’lara özel olarak tasarlanan ürün arama özelliğine sahip birçok uygulamayı destekliyor. Bunlar arasında Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, Line, Viber ve WeChat yer alıyor. Böylece normal aramaların dışında uygulamalar üzerinden gerçekleştirilen tüm aramaları kaydetmek de mümkün oluyor.

PhotoFast telefonla bağlantıyı lightning girişi üzerinden sağlıyor. Bu sayede kaydedilen görüşme dış etmenlerden etkilenmiyor. Olabildiğince yüksek kaliteli bir kayıt elde edilebiliyor. Elbette cihazın iPhone 7 ile daha başarılı sonuç verdiğini belirtmekte yarar var. Yapılan kayıtlar ise telefonda değil, PhotoFast’in içinde yer alan hafıza kartında saklanıyor. Böylece yaptığınız ses kayıtları telefonunuzda fazladan yer kaplamamış oluyor. Kaydı gerçekleştirdikten sonra istediğiniz zaman yeniden dinleyebilir, gereksiz bulduğunuz kısımları keserek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Cihaz tüm bunların yanı sıra 3.5 mm’lik kulaklık girişi görevi de üstleniyor. iPhone 7 kullanıcılarının kablosuz kulaklık kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Indiegogo kampanyası yürütülen bu aksesuara sahip olmak için ise 125 doları gözden çıkartmak gerekiyor.

VİDEO

YORUMLAR