reklamı kapat

POPÜLER

Telefon şarj eden soğutuculu şezlong [Video]

Yazın yaklaşmasıyla birlikte sahillerde yaşanacak o tanıdık sahnelere az kaldı. Plastik veya ahşap fark etmez beton gibi şezlonglarda felç geçirmek, havlu üzerinde yatılıyorsa kızgın kumlara değmemek için şekilden şekle girmek, yastık niyetine kullanılan çantayı deniz tuzuyla bembeyaz etmek, telefonu ıvırı zıvırı koyacak yer bulamamak, kısacası sonuç olarak iki saat güneşlenip deniz sefası yapayım derken hayattan ve her şeyden bir anda soğumak. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için geliştirilen çok amaçlı şezlong, keyifleri yerine getirmeye geliyor.

Katlanabilir ve yumuşak bir malzemeden üretilen mat şeklindeki şezlong, farkını yastık kısmıyla ortaya koyuyor. Üzerinde bulunan 7 watt gücündeki güneş panelleri ve iç kısmında bulunan USB birimiyle telefon şarj edebilen şezlong, aynı zamanda yine bu kısımda 2 litre hacminde soğutu özellikli bir bölmeye sahip. Böylece bir yandan ısınmayan içeceğinizi yudumlarken, şarjı bitmeyen telefonunuz sayesinde onlarca deniz, kum ve güneş temalı fotoğraf çekip paylaşabiliyorsunuz. Harici olarak da kullanılabilen kafa kısmı dahil toplamda 1,7 kg ağırlığındaki şezlong, kolay taşınabilir bir sisteme sahip.


Beachill isimli Lübnan merkezli girişim tarafından geliştirilen A-Zero isimli şezlong şu sıralar Indiegogo’da destek bekliyor. 119 dolardan ön satışa sunulan şezlong, Temmuz ayından itibaren sahiplerine teslim edilecek.

VİDEO