reklamı kapat

POPÜLER

gorone

Telefonunu baş ucundan ayıramayanlara [Video]

Telefon ve tabletlerimizi elimizden bırakamıyoruz. Sabah kalkar kalkmaz eliniz telefonunuza gidiyor, akşam Facebook’a bakmadan uyuyamıyorsanız Japonların geliştirdiği özel stant tam size göre demektir.

Yatakta dahi teknoloji ile yaşıyorsanız telefonunuzu ve tabletinizi yatakta uzanırken tutmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle sırt üstü uzanırken mobil cihazını yüzüne düşürenler kulübündeyseniz ancak bu alışkanlığınızdan vazgeçemiyorsanız Gorone tablet ve akıllı telefon standı imdadınıza koşuyor. Oldukça basit düşünülmüş olan düzenek telefon ve tablet için ayrı iki aparata sahip. Standın tabanını yastığınızın altına koyuyorsunuz ve standın üstünde bulunan, mobil cihazınızı yerleştirmenize yarayan aparatı istediğiniz açıya sabitleyip kullanıyorsunuz. Özellikle mobil cihazlar için bir de oyun kumandanız varsa yattığınız yerden oyun oynayabilir, uyumadan önce e-kitap okuyanlardansanız çok daha rahat bir deneyim sürebilirsiniz.

gorone
Absürd ama bir o kadar da “ihtiyaç” karşılayan bu standın fiyatı ise komik denebilecek kadar uçuk. 100 dolara satılan standın uluslar arası gönderimi de mevcut.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Telefonunu baş ucundan ayıramayanlara [Video]” için bir cevap

  1. Emre Yılmaz dedi ki:

    Japonlar xd