reklamı kapat

POPÜLER

Tembo the Badass Elephant incelemesi

Bu bir kuş! Bu bir uçak! Hayır hayır, bu Amansız Fil Tembo! Demek dünyayı ele geçirmek istiyorsunuz Ve insanlığın sonu sizin ellerinizden gelecek. Siz öyle sanın! Garibanın dostu, halkın biricik kahramanı Tembo, önüne geleni tepelemek için burada!

Eğer hayatınızın bir döneminde herhangi bir Pokemon oyununa denk geldiyseniz, Game Freak ismine aşina olmanız muhtemel. Bugüne dek çıkmış olan tüm Pokemon oyunlarının arkasındaki isim olan Game Freak, ilk kez PC, Xbox One ve PS4 için bir oyun tasarladı.

Tembo the Badass Elephant, alışık olduğumuz platform türü oyunlardan pek farklı değil. Bol bol zıpladığımız, koşturduğumuz ve parçaladığımız oyunda, fil olmanın gerekliliklerini de yerine getirmeye çalışıyoruz. Yeri geliyor hortumumuzdan su fışkırtıyoruz, yeri geliyor kocaman gövdemizle düşmanların kafasına biniyoruz. Çünkü biz bir filiz ve bu çok normal bir durum! Ha keza dünyaya saldırı düzenleyen ve insanoğlunu köşeye sıkıştıran Phantom birliklerinin karşısında durmaya cesaret edebilen yegane ismin Tembo olması da. Böyle bir durum olsa biz de ilk olarak bir filden yardım isterdik doğrusu…