reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Model S üzerine geliştirilen Shooting Brake versiyonu detaylanmaya başladı

Hollanda merkezli bir ekip tarafından tasarım süreci devam ettirilen Tesla Shooting Brake projesinde adım adım sona geliniyor.

Niels van Roij Design tarafından geliştirme süreci yürütülen Tesla Model S tabanlı Shooting Brake’in meraklı bekleyişi devam ediyor. 2018’in ilk çeyreği içerisinde tanıtılması beklenen modelden yeni detaylar paylaşan marka bu zamana kadarki en iddialı Tesla projesini ortaya koymak konusunda fazlasıyla iddialı. Gelen üç yeni görselle tasarımıyla ilgili artık kafamızda çok daha net çizgileri beliren aracın güç ünitesinde herhangi bir değişimin yapılıp yapılmayacağıysa henüz netlik kazanmış değil. Şu aşamada net olan tek parçaysa, projenin tamamlanmasının ardından göreceği ilginin hiç de azımsanmayacak seviyelerde gezineceği.

Model S sportif bir aile arabasına dönüşüyor

Paylaşılan detaylara göz attığımızda Model S’in A sütununun sonundan itibaren değişim başladığını rahatlıkla görebiliyoruz. Burada en dikkat çekici farklılıkları, uzatılmış tavan, arka bagaj kapağına entegre edilmiş spoyler artırılmış krom detaylar yaratıyor. 16 farklı tasarım teması üzerinden gelerek son halini alacak olan aracın mart ayında tüm detaylarıyla tanıtılma planları da halihazırda konuşulan parçalar arasında. Şimdilik üzerinde konuşabileceğimiz detayları bunlarla sınırlı olan Tesla Model S Shooting Brake projesiyle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.