reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X

Apple’dan iPhone X’un özelliklerini ön plana çıkaran reklamlar [Video]

Apple, iPhone X’un yeni yeteneklerini ön plana çıkaran reklam filmlerini yayınlamaya devam ediyor. Apple, YouTube kanalına üç yeni iPhone X reklamı ekledi. Yayınlanan ilk reklam ilk kez iPhone X’da kullanılmaya başlanan yüz tanıma teknolojisi Face ID’ye odaklanıyor. Yüz değişikliklerini adapte olan ikinci reklam da yüz tanıma teknolojisini hedef alıyor. Paylaşılan son reklamda ise portre aydınlatması özelliğine dikkat çekiliyor.

iPhone’un 10. yıl dönümü için özel olarak geliştirilen telefonda tüm iPhone modellerinde gördüğümüz ana ekran tuşu yer almıyor. Touch ID parmak izi sensörünün yerine Face ID adı verilen yüz tanıma sisteminin tercih edildiği iPhone X, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. Apple’ın belirttiğine göre Face ID sistemi, düşük ışıkta dahi sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yüzünüzü algılayabilen Face ID, şapka veya gözlük takılması durumunda dahi kullanıcıların yüzlerini algılayabiliyor. Face ID, ön kamera, nokta projektör, kızılötesi kamera gibi özelliklerden yararlanıyor.

iPhone X’daki portre aydınlatma özelliğiyle stüdyo kalitesinde fotoğraflar

Portre aydınlatma özelliği stüdyo kalitesinde fotoğraflar çekmeye imkan tanıyan telefonda 5,8 inçlik OLED ekranın yer aldığını belirtelim. Resmi Türkiye satış fiyatı 6.099 TL (64 GB), 6.899 TL (256 GB) olan iPhone X hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VİDEO