reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X

Face ID’ye odaklanan yeni iPhone X reklamı yayında [İzle]

Apple, iPhone X’un özelliklerine odaklanan reklam videolarını paylaşmayı sürdürüyor. Şirketin kendi YouTube hesabına yüklediği son video Hafıza adını taşıyor.

iPhone X bilindiği üzere yüz tanıma teknolojisi Face ID ile hem telefon kilidini açıyor hem de uygulamalardaki şifreler yerine kullanılabiliyor. Paylaşılan son videoda ise Face ID, uygulamalardaki şifrenin açılmasına yardımcı oluyor.

iPhone 7 Plus’ta olduğu gibi telefonda 12 megapiksellik çift arka kamera bulunuyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisinden üst düzey performans için çift kamera yatay yerine dikey olarak konumlandırılmış durumda. Bir önceki modellerde kullanılan sensöre kıyasla daha hızlı ve daha büyük sensörü bünyesinde barındıran iPhone X, daha parlak fotoğraflara çekebiliyor. iPhone’un 10. yıl dönümünü iPhone X modeliyle kutlayan Apple, her iPhone modelinde olduğu gibi yine dikkat çekici bir ürüne imza atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone X, Face ID teknolojisiyle fark yaratıyor

Telefona bakıldığında göze çarpan en önemli detay çerçevesiz ekranı ve ana ekran tuşunun kaldırılmış olması. Tüm iPhone modellerinde gördüğümüz ana ekran tuşu yeni modelle elvada diyor. Touch ID’nin yerine Face ID isimli yüz tanıma sisteminin tercih edildiği telefon, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. iPhone X’un Türkiye’deki başlangıç fiyatı 6.099 TL.

Video