reklamı kapat

POPÜLER

Spider-man

The Amazing Spider-Man 2’nin son fragmanı da yayınlandı [Video]

İkinci Spider-Man filminin hazırlıklarına ilk başlandığı andan itibaren hayranlarını hiç merakta bırakmayarak sayısız görüntü, video ve fragman yayınlayan Columbia Pictures, The Amazing Spider-Man 2‘nin son fragmanı için bir teaser yayınladıktan sonra fragmanın kendisini de izleyicilere sundu.

Daha önceki fragmanlarda Rhino ve Electro karakterlerine göz atmıştık, şimdi bu fragmanla birlikte nihayet Green Goblin, nam-ı diğer Harry Osborn‘a ilişkin bir fikir edinme fırsatına kavuşuyoruz. Andrew Garfield’ın canlandırdığı Peter Parker ile Dane DaHaan’ın canlandırdığı Harry Osborn’un geçmişteki arkadaşlığına dair bir bölümün yer aldığı fragman, filmin göz dolduran görsel efektlerini ve hızlı temposunu öne çıkarıyor.
Spider-man
Fragmanın teaser’ında yer alan “A Sinister New Era” ifadesinin bizi Sinister Six‘in görüleceği üçüncü Spider-Man filmine şimdiden hazırladığını da not düşelim.

Stüdyonun filmle ilgili materyalleri bu kadar cömertçe yayınlaması “Filmde görülmeye değecek ne kaldı?” diye sordursa da; görsel efektler, Electro ve Green Goblin ittifakı ve Dane DaHaan’ın sinsi bakışları filmi görmek için sabırsızlanmamıza yol açıyor. Türkiye’de 25 Nisan’da gösterime girecek olan filmi 2 Mayıs’ı beklemek zorunda olan Amerikalı hayranlarından önce izleme fırsatı bulacak olmamız da bir hayli ilginç.

VİDEO