reklamı kapat

POPÜLER

The Evil Within’den üzücü haber [Video]

Ağustos ayında çıkmasını beklediğimiz, Shinji Mikami‘nin sınırları zorlayacak korku oyunu The Evil Within ne yazık ki iki koca ay ertelendi. Üstelik demo yorumları da endişe verici!

Advertisement

The Evil Within duyurulduğundan beri büyük bir merak içerisindeyiz. Özellikle Shinji Mikami’nin varlığı oyunla ilgili beklentilerimizi büyük ölçüde arttırmış durumda. Korku oyunlarına duyduğumuz sevginin, yayınlanan ve oldukça başarılı bulduğumuz fragmanla birleşmesinin ardından ağustos ayında olması beklenen satış için gün sayarken, ertelenme haberi ile yıkıldık diyebiliriz. Oyunun biraz daha zamana ihtiyaç duyması ise bizi biraz endişelendirdi.

TEW
Oyunun demosuyla ilgili gelen ön incelemeler ise çeşitlilik gösteriyor. Oyunun hayal kırıklığı olduğunu düşünenlerin yanı sıra son 10 yılın en iyi korku oyununun geleceğine inananlar da var. Ne yazık ki bunu öğrenmek için bir süre daha beklemek zorundayız. 24 Ekim’de Avrupa çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için de ideal bir seçim gibi görünüyor. Oyunun ertelenme haberiyle, ön siparişle gelen ayrıcalıklar da duyuruldu. The Fighting Chance Pack‘e ön sipariş verdiğinizde sahip olabiliyorsunuz. Bu ek paketin içeriğinde ise hayatta kalmanıza yardımcı olacak eşyalar bulunuyor.

Ertelenmenin yarattığı hayal kırıklığını biraz olsun dağıtarak, heyecanı taze tutmaya çalışmak için mi bilinmez, Bethesda Softworks yeni bir fragman yayınladı. Oyunu oynayan oyuncuların verdiği tepkileri kaydeden firma, iddiasını da bu fragmanla desteklemiş oluyor: The Evil Within kanınızı donduracak.

VİDEO