reklamı kapat

POPÜLER

TEW

Sınırlarınızı zorlamaya hazır olun, The Evil Within geliyor [Video]

Bethesda Softworks yine yapacağını yaptı ve harika bir tanıtım videosu yayınladı. Sanat ve korkunun birleştiği bu videoda, The Evil Within ile ilgili bir sürü ipucuyla birlikte oyunun ne kadar ileri gideceğini de az çok öğrenmiş olduk.

Korku oyunları babası Shinji Mikami‘nin The Evil Within’i, bundan önceki videolarında yeterince heyecan yaratmamış gibi, film fragmanı tadındaki yeni videosuyla bu sene çıkacak olan en iddialı yapım olduklarını ortaya koymuş. Korku oyunları açısından bir şölen olacak olan 2014’e damgasını vurmak için kolları sıvayan Mikami, çıkarttığı iş ile ilgili güvenini videonun her saniyesinde belli etmiş.

TEW
Ana karakterimizin Sebastian Castellanos‘un Beacon Akıl Hastanesindeki gizemli ölümleri araştırması için gönderilmesiyle başlayan olaylar zinciri, farklı bir gerçeklik evrenine sıçrıyor. Evet farkındayız, akıl hastanesi teması ve polis memuru ana karakter çok tanıdık, fakat ön yargılar için çok erken. Videodan sonra şu kadarını söyleyebiliriz ki oyun hayatta kalma ve korku adına sizi oldukça gerecek, fakat videodaki bazı küçük detaylar içimize bir kuşku da düşürmedi değil.

TEW
Tanıtım videosu bazı yerlerde inanılmaz bir şekilde Resident Evil’ı anımsatıyor. Mesela Dr. Salvador’un benzerini videoda siz de seçebildiniz mi? Ağır ağır yürüyen yaratıklar hafif bir zombi etkisi yaratmıyor mu? Tabii bu düşüncemiz Mikami imzası sebebiyle de olabilir. Oyun 29 Ağustos’ta Avrupa için PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC’de satışa çıktığında bu merakımızı da gidereceğiz.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER