reklamı kapat

POPÜLER

The Evil Within 2 ilk fragmanında korku türünün tüm ögelerini sergiliyor [Video]

12 Haziran 2017

Bethesda, korku oyunları babası Shinji Mikami‘nin yönetmenliğinde The Evil Within 2‘nin fragmanını ortaya çıkardı. İçinde klasik tüm korku ögelerini barındıran fragmana bakılırsa, korku türü severleri etkileyici bir oyun bekliyor.

The Evil Within’de olduğu gibi The Evil Within 2’de de yönetmen koltuğuna oturan Shinji Mikami, leziz bir korku oyunuyla daha karşımızda gibi görünüyor. İlk oyundaki ana karakterimiz Sebastian Castellanos The Evil Within 2’de bir kez daha korku dolu bir maceraya atılmak zorunda kalıyor.

İkinci oyunda, Sebastian yıllar önce kaybettiğini sandığı kızı Lily’i kurtarmak için hayatta kalmak ve türlü yaratıkla savaşmak zorunda. Lily’nin zihni kullanılarak yaratılan eski bir kasabada, Union, geçen oyun, klostrofobinizi artıracak ve kalp atışlarınızı hızlandıracak bir deneyim sunuyor. Sebastian’ın yeni iletişim aracı sayesinde sürekli olarak gerçek dünya ile irtibatta olunan oyunda yardımcısı Juli Kidman bize düzenli olarak bilgi sağlamaya devam edecek.

Mikami yaratılan hikayenin oldukça karmaşık olduğunu belirtiyor. Her bir seviye zorlu ve benzersiz bir deneyim sunarken, yeni dünyanın keşfe daha açık olduğu da ekleniyor. Fragmanda ise küçük çocuk, zombi benzeri yaratıklar, yer değiştiren eşyalar ve daha pek çok tanıdık korkutucu öge görüyoruz. Şimdiden oynamak için sabırsızlandığımız oyun Xbox One, PC ve PS4 için 13 Ekim Cuma çıkışını gerçekleştirecek.

VİDEO

YORUMLAR