reklamı kapat

POPÜLER

The Maze Runner serisi son filminin fragmanıyla vedaya hazırlanıyor [Video]

25 Eylül 2017

Başrolünde Dylan O’Brien‘ın yer aldığı The Maze Runner serisine artık sona yaklaşıyor. Serinin üçüncü filmi paylaşılan ilk fragmanıyla izleyicilere bolca aksiyon vadediyor. Ayrıca uzun zamandır merak ettiğimiz önemli soruların yanıtları ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Türkiye’de Labirent: Son İsyan ismiyle izleyici karşısına çıkacak olan filmin yönetmenliğini bir kez daha Wes Ball üstleniyor. Başlangıçta hafızalarını kaybetmiş şekilde Labirent’te tanıştığımız kahramanların şimdi başladıkları noktaya geri dönmesi gerekiyor. Bir anlamda liderliği üstlenen Thomas, arkadaşlarını “Flare” ismiyle anılan ölümcül hastalıktan kurtarmak için tedaviye ulaşmaya çalışıyor. Böylece şimdiye kadar gördükleri en tehlikeli labirente dalmaları gerekiyor. Bu labirentten sağ çıkmayı başaranlar hafızalarını kaybetmelerinden bu yana cevabını aradıkları soruları sorabilecek. Fakat onları önemli bir seçim bekliyor: Tedavi mi, yoksa cevaplar mı?

James Dashner‘ın aynı isimli gençlik romanından uyarlanan filmin başrolünü Teen Wolf ile tanınan Dylan O’Brien üstleniyor. Ona Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Dexter Darden, Nathalie Emmanuel, Giancarlo Esposito, Aidan Gillen ve Patricia Clarkson gibi isimler de eşlik ediyor.

The Maze Runner: Death Cure ülkemizde 26 Ocak 2018‘de izleyici karşısına çıkacak. Filmin ilk fragmanını hemen aşağıda, fragmandan kareleri ise haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR