reklamı kapat

POPÜLER

star wars

The Walking Dead’den Star Wars göndermeli poster

Son zamanlarda reytinglerde yaşadığı düşüşle adını sık andığımız The Walking Dead bu kez de Star Wars’a özenen posteriyle karşımızda…

En popüler yabancı dizilerden biri olan The Walking Dead sekizinci sezona ara verdi. Hatta son yılların en düşük reytinglerini almasıyla büyük endişe uyandırdı. Tüm bu olumsuzluklara rağmen sevilen yapımın popüler kültürle ve hayranlarıyla bağı kopmuyor.

Karanlık tarafın temsilcisi Negan

Hatırlarsanız daha önce dizinin sosyal medya hesaplarından Game of Thrones’a laf atıldığı olmuştu. Sekizinci sezona özel hazırlanan posterlerden biri Ak Gezenlere benzetilmişti. Tüm bu sosyal medya çalışmaları da büyük ilgi görmüştü. The Last Jedi filminin vizyona girmesiyle birlikte sıra Star Wars’a geldi. Hazırlanan yeni posterle The Walking Dead karakterleri Star Wars: The Last Jedi posterine eklendi. Karakterlerin postere yerleştiriliş biçimi ise fazlasıyla dikkat çekici. Örneğin Negan elindeki kırmızı ışın kılıcıyla Kylo Ren’in yerini alıyor. Michonne ise mavi ışın kılıcıyla Rey’in bulunduğu alana konumlanıyor. Leia Organa’nın yerindeyse dizinin en esaslı karakterlerinden Carol’u görüyoruz. Rick Grimes bizi şaşırtmıyor ve en dikkat çekici noktada karşımıza çıkıyor.

Son zamanlarda yapılan çalışma ve göndermelere bakılırsa The Walking Dead’in sosyal medya ekibi iyi çalışıyor. Benzer bir çabayı senaryo ekibinde de görmeyi umuyoruz.

Star Wars: The Last Jedi video