reklamı kapat

POPÜLER

TWAUEp3

The Wolf Among Us’ın 3’üncü sezonu geliyor [Video]

Bill Willingham tarafından yazılan Fables çizgi romanının uyarlaması olan The Wolf Among Us‘ın 3’üncü bölümünün çıkış videosunu yayınladı. Telltale Games’in sevilen oyununun yeni bölümünde işler iyice kızışıyor.

Telltale Games‘in dizi mantığıyla bölüm bölüm çıkarttığı oyunlardan biri olan The Wolf Among Us’ın ilk iki bölümünü çoktan bitirmiş ve sabırsızlıkla yeni bölümü bekleyenler için dün bir çıkış videosu yayınlandı. İkinci bölüm, belki sonu dışında, hayranları oldukça hayal kırıklığına uğratmış ve daha fazlası için bir beklentiye sokmuştu. 4 aylık bir beklemenin sonunda kısacık bir bölüm neredeyse kimseyi tatmin etmemişti. Telltale biraz ismine güvenerek mi hareket etmeye başladı bilemiyoruz fakat hayranlar biraz daha uzun ve daha baskın bölümler beklentisinde. Telltale Games’de bunun farkında olacak ki, hikayeyi bu sezonla biraz hızlandırıyor.

Tanıtım videosundan önce yayınlanan görselde Bigby’i tamamen form değiştirmiş ve bir kurtadama dönüşmüş olarak hayranlara sunmuşlardı. Videoda bunu tam olarak göremiyoruz ama Bigby’nin pençesini göstererek işlerin ne kadar ciddi olduğunu anlatmayı başarmışlar. Artık net bir hedefimizin olması olayları biraz hızlandıracak gibi gözükürken aynı zamanda yayınlanması beklenen iki bölüm olduğunu da unutmayalım, bu sebeple umarım olaylar hızlandığı gibi yavaşlamaz. Üçüncü bölüm çıkmadan söyleyebileceğimiz tek şey gelen bölümün oldukça agresif ve sert gözüktüğü. Yeni bölümün süresinin ne kadar olacağını bilmediğimiz gibi, çıkış için de videoda bir tarih belirtilmemiş. Genellikle yayınlanan çıkış videolarından bir hafta sonra oyuna yeni bölüm eklediği bilinen Telltale Games’in yeni bölümü 8-9 Nisan gibi çıkartacağı düşünülüyor. (Her şeyin göründüğü gibi olmadığı bu oyunun ilk iki sezonunun incelemesini buradan okuyabilirsiniz.)

VİDEO

İLGİLİ HABERLER