reklamı kapat

POPÜLER

The Wolf Among Us’ın yeni bölümünden görseller yayınlandı

Telltale Games, daha The Walking Dead‘in ikinci sezon üçüncü bölümü olan In Harm’s Way‘i sindirmemize izin vermeden The Wolf Among Us‘ın yeni görsellerini yayınladı. Şikayetçi miyiz? Pek sayılmaz. Haberi okumadan önce iki kere düşünün çünkü pek çok spoiler sizi bekliyor.

TWAU
The Wolf Among Us ikinci bölümüyle biraz da olsa düşürdüğü temposunu son bölümüyle tırmandırmış, hatta heyecanlı finaliyle hayranları derin bir bekleyişe sürüklemişti. Son bölümde gelen yeni karakterler olayların gidişatını hızlardırırken, açıkçası oyunun da monoton olmaya başlayan döngüsünü biraz kırdı diyebiliriz. Vahşi, acımasız ve oldukça soğuk kanlı olan Bloody Mary, oyuna girişiyle isminin hakkını vererek ortalığı kana boğdu desek yanlış olmaz. Patronu Crooked Man ise sessiz ama güçlü girişiyle yeni bölümün hikayesinin ilerleyeceği noktayı kesin olarak işaret etti.

TWAU
Fabletown’da işler giderek tehlikeli bir hal almaya başlarken Bigby’nin bir süre dinlenmesi gerekeceği kesin. Bandajlar içindeki görseli de bunun bir kanıtı diyebiliriz. Küçük denizkızı hikayesinden de tanıdığımız Nerissa ise bu bölümde yine “söyleyemediği” şeyler yüzünden acı çekecek gibi görünüyor. In Sheep’s Clothing ismini taşıyacak bölüm, görseller yayınlandığına göre The Wolf Among Us’ın yeni bölümüne de kavuşacağız demektir. Beş bölümden oluşacak olan oyunun sonuna doğru yaklaşırken, işlerin nasıl bir hal alacağını göreceğiz.

YORUMLAR